motoger

Sonda lambda Volvo S40 I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL

Sprzedawcy części do Volvo S40:

giełda części śląsk
części moto2
auto kasacja części używane
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części
auto szrot
części używane poznań
auto części poznań
gielda czesci
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto części warszawa
giełda części poznań
giełda części

Cena Sonda lambda Volvo S40 Cena

Tanie części do Volvo S40 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Sonda lambda. Wybierz części samochodowe z kategorii Układ wydechowy. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-07 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Sonda lambda do Volvo S40 I FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Sonda lambda Volvo S40 I FL 2.3 2002 sedan. Tanio Sonda lambda Volvo S40 I FL 2.3 2002 sedan. Pojemność tego auta to 2.3 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2001. Buda tego auta to sedan i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Volvo. Ten model S40 możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, europa.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym sonda lambda . Wiedziałem jak to zamontować do Volvo S40 wersja I FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Volvo S40. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Volvo S40 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo S40 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Volvo S40. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić sonda lambda do S40. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich sonda lambda. Wszystko było na miejscu z sonda lambda nie było problemu wszystko sprawne Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać sonda lambda najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Volvo S40. Nie pozostało nic innego jak znaleźć sonda lambda. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Volvo S40. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić sonda lambda w Volvo S40. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę sonda lambda do Volvo S40. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio sonda lambda. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. sonda lambda. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volvo S40 na części.  


KONTAKT

tanio Sonda lambda Volvo S40 I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sonda lambda Volvo S40 I FL
Sonda lambda Volvo S40 I FL Sonda lambda Volvo S40 I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl